Nie trać czasu, odzyskaj pewność siebie

Profesjonalna transplantacja włosów w doskonałej cenie

klinika-4

Kilkugodzinny zabieg w profesjonalnej klinice w centrum Istambulu

Po przylocie do Istambułu masz czas dla siebie. Zabieg jest wykonywany następnego dnia i trwa kilka godzin. Kolejnego dnia przeprowadzana jest kontrola i możesz wracać do domu.

hotel-2

Bezpłatne dwudniowe zakwaterowanie w luksusowym hotelu

Na czas zabiegu jesteś zakwaterowany w luksusowym hotelu ze śniadaniami niedaleko kliniki. Spędzasz w nim dwie noce. W hotelu jest bezpłatny internet oraz inne udogodnienia.

transport-1

Bezpłatny transport VIP pomiędzy lotniskiem, hotelem i kliniką

Po przylocie do Turcji, na lotnisku, czeka na Ciebie kierowca, który zabiera Cię do hotelu. Przez cały okres pobytu masz zapewniony transport pomiędzy hotelem – kliniką – lotniskiem.

Zabieg wykonywany w jednej z najbardziej renomowanych klinik transplantacji włosów w Europie

Cały wyjazd koordynowany jest przez Polską firmę

Dlaczego Jack Strong Hair

  •     Rozumiemy Twoje potrzeby, ponieważ mieliśmy ten sam problem

  •     Sprawdziliśmy wiele klinik w Polsce i zagranicą

  •     Proponujemy Ci klinikę w której sami zrobiliśmy transplantacje

  •     Pomożemy Ci przejść przez całą drogę, przygotowania oraz zabiegu

  •     Jesteśmy z Polski i zapewniamy Ci pełną obsługę w jęz. polskim podczas całego zabiegu

Profesjonalna klinika

Academic Hospital Istambul

Academic Hospital świadczy światowej klasy usługi opieki zdrowotnej. Zapewnia pacjentom diagnostykę medyczną i opcje leczenia na najwyższym możliwym poziomie. Będąc szpitalem akademickim korzysta z najlepszej kadry zawodowej i naukowej, a także z nowoczesnego sprzętu i infrastruktury.

Szpital akademicki działa aktywnie od 1997 roku. Oprócz rozległego personelu akademickiego zatrudnia sztab lekarzy o różnych specjalizacjach. W szpitalu pracuje ponad 300 pracowników.

Oddział transplantacji włosów znajduje się na parterze budynku i składa się z kilku stanowisk do jednoczesnej obsługi wielu pacjentów.

fue-2

Zabieg metodą FUE

Metoda FUE poszczególne zespoły mieszkowe (grafty) są pobierane oddzielnie przy pomocy specjalnego instrumentu. Następnie robione są mikronacięcia w których przeszczepy umieszczane są jeden po drugim. Jest to zaawansowana chirurgiczna metoda przywracania włosów. Zaletą tej metody jest brak blizn na głowie.

Zabieg metodą DHI

Metoda DHI jest najnowszą metodą w transplantacji włosów. Ekstrakcja jest taka sama, jak w metodzie FUE. Za pomocą narzędzia do zbierania przeszczepów, ale proces implantacji jest inny, lekarze używają specjalnego pióra. Dzięki tej metodzie włosy zostają wszczepione pod odpowiednik kątem. Ten sposób przeszczepiania daje naturalny efekt układania włosów na głowie.

dhi-2
foto

Już teraz prześlij nam swoje zdjęcia.

Bezpłatnie otrzymasz dokładną informację dotyczącą ilości włosów, które możesz przeszczepić.

Outstanding Support

Count on a Support Team that works around the clock to provide quick and thorough solutions to help you keep your site running perfectly.

Unparalleled Customizability

Experience unheard of customizability with a wide variety of options and features that let you create your site exactly how you envisioned.

Smooth And Fluent

You need a website builder that’s intuitive and easy to navigate. Jupiter offers an accessible and user friendly platform that empowers your creativity.

Used By Thousands

Over 73000 users have put their stamp of approval on Jupiter WordPress Theme as a website builder they can trust and rely on to grow their business.

Dołącz do wielu zadowolonych klientów

8 miesięcy po zabiegu

12 miesięcy po zabiegu

10 miesięcy po zabiegu

Na naszym Blogu

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search