Masz pytania? Odpowiemy na wszystkie

Chcesz poznać poznać cenę zabiegu?

Wypełnił formularz kwalifikacyjny, skontaktujemy się z Tobą.

Dane kontaktowe


Zdjęcia do kwalifikacji

PRZESŁANE ZDJĘCIA POWINNY BYĆ WYRAŹNE, ZROBIONE W DOBRYM OŚWIETLENIU I POKAZUJĄCE PRZYNAJMNIEJ TRZY UJĘCIA GŁOWY: 1. PRZÓD – GÓRA GŁOWY | 2. BOK GŁOWY | 3. TYŁ GŁOWY. DOKŁADNE ZDJĘCIE TYŁU GŁOWY (OBSZAR DAWCZY) JEST KLUCZOWE DLA OCENY MOŻLIWOŚCI PRZESZCZEPU. JEŻELI PLANUJĄ PAŃSTWO PODGALANIE TYŁU GŁOWY - PROSIMY O PRZESŁANIE ZDJĘCIA CO NAJMNIEJ 2 TYGODNIE PRZED WIZYTĄ U FRYZJERA.


Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Made by Friends Donata Strycharczyk (dalej Jack Strong Hair) z siedzibą w Gdyni 81-331, ul. Falista 22a/18, NIP: 5882280210. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres hello@jackstronghair.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia opcjonalnej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o polityce przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w odnośniku "obowiązek informacyjny"

Zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail administratora: hello@jackstronghair.pl z adresu, którego zgoda dotyczy.

Czy wiesz że…

1 2 3
Graft, to nie jeden włos

Graft, to nie jeden włos

Standardowo procedura transplantacji obejmuje między 1000 a 4000 graftów (mieszków włosowych). Każdy graft ma pomiędzy jednym a czterema włosami, stąd zabieg przeszczepu 4000 graftów to 8000 – 10000 pojedynczych włosów.

Pierwsze przeszczepione włosy rosną po 3 miesiącach

Pierwsze przeszczepione włosy rosną po 3 miesiącach

Przez pierwsze tygodnie włosy na zmianę rosną i wypadają. Pierwsze stałe włosy rosną po około trzech miesiącach od zabiegu. Największy przyrost zwykle następuje po okresie 5-6 miesięcy. 90% przeszczepionych włosów powinno być widocznych po około 9 miesiącach. Pełen efekt można ocenić po roku od daty transplantacji.

Ponad 850 tys. osób odwiedziło Turcję w 2018 roku w celach medycznych

Ponad 850 tys. osób odwiedziło Turcję w 2018 roku w celach medycznych

Liczba ta jest ponad dziesięciokrotnie większa niż jeszcze kilka lat temu. Większość z pacjentów decyduje się na wybrane zabiegi z uwagi na ich konkurencyjny koszt, krótki okres oczekiwania oraz jakość. Oferta Turcji jest tańsza, ponieważ kraj nie znajduje się w strukturach Unii Europejskiej. Nie jest tajemnicą, że niektóre operacje w Turcji potrafią być nawet o 90% tańsze niż w wielu innych miejscach na świecie.